prezes-elektrix-andrzej-wilamowski-o-energii-odnawialnej

Comments (2)

 • Avatar

  Karolek

  |

  Prezes Elektrix ma dużo racji, mam nadzieję, że wreszcie energia słoneczna zawładnie Polskę, bo zbyt mało jest ona wykorzystywana.

 • Avatar

  Pan Henryk

  |

  W mojej opinii energia odnawialna powinna być w niedalekiej przyszłości dostępna dla każdego w Polsce. Koszta spadną i od razu popyt wzrośnie. Mam nadzieję, że Andrzej Wilamowski przewiduję skutki które może to nieść zarówno dla jego spółki Elektrix jak i dla każdej innej handlującej lub produkującej energię. Jeżeli gospodarstwa i firmy odizolują się od rynku może okazać się, że będzie on nie potrzebny…

Comments are closed

Portal energetyczny Puls Energii to pewne źródło informacji o rynku energii w Polsce od 2012 roku. Portal zawiera szeroki zakres informacji o rynku energii w tym m.in. spis elektrowni, operatorów, sprzedawców; najlepsze spółki; życiorysy prezesów; aktualne ceny; taryfy; mini strony np. elektrix oraz przydatne linki do innych serwisów. W miarę możliwości publikujemy aktualności pojawiające się w pewnych mediach. Serwis jest własnością FreeWeb Ltd. udostępniony jest w sieci na zasadzie CopyLeft - jeżeli więc jakikolwiek materiał przyda się do publikacji każdy ma prawo skopiować. Za podanie źródła będziemy wdzięczni.