Alfreda Świtek

osd operator sieci dystrybucyjnych gdf-suez

Alfreda Świtek – Prezes GDF SUEZ

Od maja 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu GDF SUEZ Energia Polska S.A. W latach 2007-2014 roku Dyrektor Finansowy oraz Członek Zarządu GSEP. W styczniu 2009 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu Beta Spółka z o.o. oraz od czerwca 2010 roku pełniła również funkcję Prezesa Zarządu Gamma Spółka z .o.o (spółki utworzone na potrzeby budowy przez GDF SUEZ Energia Polska S.A farm wiatrowych w Polsce). Od 1991 roku pełniła funkcję Głównego Księgowego, a w 1996 roku została powołana na stanowisko Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora Finansowego oraz Głównego Księgowego. Dwa lata później, została Dyrektorem Finansowo-Ekonomicznym.
Alfreda Świtek ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie Ekonomiki i Organizacji Obrotu i Usług ze specjalizacją Nowoczesne Metody Sterowania Systemem Obrotu Towarowego, zdobywając tytuł magistra Ekonomii. W 1989 roku ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie o specjalności Metody Zarządzania, zaś w 2001 roku na tej samej uczelni ukończyła kolejne studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości i Finansów. Obecnie jest w trakcie realizacji uprawnień na biegłego rewidenta.

Portal energetyczny Puls Energii to pewne źródło informacji o rynku energii w Polsce od 2012 roku. Portal zawiera szeroki zakres informacji o rynku energii w tym m.in. spis elektrowni, operatorów, sprzedawców; najlepsze spółki; życiorysy prezesów; aktualne ceny; taryfy; mini strony np. elektrix oraz przydatne linki do innych serwisów. W miarę możliwości publikujemy aktualności pojawiające się w pewnych mediach. Serwis jest własnością FreeWeb Ltd. udostępniony jest w sieci na zasadzie CopyLeft - jeżeli więc jakikolwiek materiał przyda się do publikacji każdy ma prawo skopiować. Za podanie źródła będziemy wdzięczni.